ACTIVITATI

Agapa de sarbatoarea Sfantului Arhidiacon Stefan 2018

Agapa de sarbatoarea Sfantului Arhidiacon Stefan 2018

Agapa de sarbatoarea Sfantului Arhidiacon Stefan

Nu sunt comentarii la acest articol!

Adauga un comentariu

Comentariile care contin injurii, un limbaj licentios, instigare la încalcarea legii, la violenta sau ura vor fi sterse. Ii încurajam pe cititori sa ne raporteze orice abuz vor sesiza in comentariile postate.

Introdu numarul din imagine:
security
DIRECȚIONEAZĂ 2% DIRECȚIONEAZĂ 2%

Direcționează 2% din impozitul pe venit pentru a susține biserica noastră!

Tineri, descoperiți rugăciunea! Tineri, descoperiți rugăciunea!

Dragi tineri, este o perioadă în care este mare nevoie de voi. De ce? Pentru că voi puteți aduce fărâma de tinerețe care ne îmbătrânește sufletele înainte de vreme, care ne transformă în acele generații gârbove…

Dictionar Ortodox