ACTIVITATI

Serile de la Cuibul cu Barza

Vineri, 20 februarie 2015, h. 19.00, vă invităm la o întâlnire de suflet cu doamna Marina Constantinescu, realizatorul emisiunii Nocturne, la TVR 1. Doamna Constantinescu ne va vorbi despre modul în care un intelectual român înțelege creștinismul, dar și despre așteptările pe care le are față de o comunitate creștină ortodoxă de azi.

Vă așteptăm cu drag, Daniel Benga.

Nu sunt comentarii la acest articol!

Adauga un comentariu

Comentariile care contin injurii, un limbaj licentios, instigare la încalcarea legii, la violenta sau ura vor fi sterse. Ii încurajam pe cititori sa ne raporteze orice abuz vor sesiza in comentariile postate.

Introdu numarul din imagine:
security
Programul slujbelor in saptamana 15-21 aprilie 2019 Programul slujbelor in saptamana 15-21 aprilie 2019

Programul slujbelor in saptamana 15-21 aprilie 2019

DIRECȚIONEAZĂ 2% DIRECȚIONEAZĂ 2%

Direcționează 2% din impozitul pe venit pentru a susține biserica noastră!

Dictionar Ortodox