07. Tinerii in Areopag. Dialoguri religios-culturale

Implementarea în fiecare zi de miercuri, de la ora 19.00, a programului: Tinerii in Areopag. Dialoguri religios-culturale, care constă în lectura și comentarea Sfintei Scripturi împreună cu unul din preoții bisericii sau alți invitați.

Invităm pe oricine doreşte, să ni se alăture în această încercare de a ne împărtăşi din adevărul Cuvântului lui Dumnezeu şi de a discuta despre cum putem să trăim conform lui.

Un scurt rezumat al fiecărei întâlniri poate fi citit aici.